0 850 221 84 46
0 553 166 07 27

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi

Kombiler zamanla başta çalışmayla birlikte birçok etkenden dolayı tamir gerektiren arıza verir. Kombi tamircisi olarak bu sorunları açıklamak gerekirse, elektrik voltajı, kombinin içerisinde bulunan suyun kirliliği, zamanında yapılmayan Petek Temizliği ve Kombi Bakımı, tozlanma, fabrikasyon, ömrü dolan parçalar, deneyim olmayan kişiler tarafından yapılan bakım veya müdahale ve havalardan dolayı metalin genleşmesi arıza yol açabilmektedir.

Tüm kombiler arıza durumlarına göre arıza kodları vermektedir. Bu arızalar basit olabildiği gibi bazen de ciddi tamir gerektiren arızalar olabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgiyi Kombi Arıza Servisi yazımızı okumanı tavsiye ediyoruz.Belkide Kombi Servisi Çağırmanıza Gerek Kalmaz.

kombi tamircisi
kombi tamircisi

İnsanların kombilerde sıklıkla karşılaştığı arızalar genel olarak aynı parçalardan kaynaklanmaktadır. Kombilerin kullandığı parçaları adları markası Demirdöküm, Baymak, Eca, Bosch, Vaillant, Viessemann, Ferroli, Buderus, Arçelik, Vestel, Protherm, Airfel, Ariston fark etmeksizin aynıdır. Kombi Tamiri olarak tüm kombi markalarının Kombi Tamiri yapmaktayız. Kombi tamirini yaptığımız parçaları saymak gerekirse;

Kombi gaz valfi tamiri
Kombi eşanjör tamiri
Kombi eşanjör delik tamiri
Kombi pompa (wilo, grundfos) tamiri
Kombi genleşme tankı tamiri
Kombi fan motoru tamiri

Kombi Anakart Tamiri
Kombi üc ( 3) yollu vana tamiri

Kombi Tamircisine olan ihtiyacı karşılamak için haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktayız. Yaygın servis ağımızla her durum ve koşulda sizlere en iyi kombi tamir hizmeti vermek için çalışmaktayız. Bölgede hizmet veren en iyi kombi servislerinden bir tanesi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sizlere Yetkili Servis kalitesin hızlı, güvenilir, ekonomik, fiyatlarla teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Kombi Tamircisi olarak kombi tamir işlerinizi yerinde servis imkânı ile aynı gün 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile yapmaktayız. Kullandığımız yedek parçalar markanın orijinal ürünüdür. İsterseniz kombi tamiri gerektiren sorularınızı yorum ekle bölümüne ekleye bilir. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

kombi bakımı
kombi bakımı

 

Yorumlar: 15

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara