0 850 221 84 46
0 553 166 07 27

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi

Hayatımızda artık önemli yer tutan ve kolaylaştıran kombilerin Bakım, Arıza ve Tamir işleri için Kombi Servisine ihtiyaç duyarız. Ankara Kombi Servisi olarak ihtiyaç duyulan Kombi Bakım, Kombi Arıza ve Kombi Tamiri, Kombi Anakart Tamiri, Petek Temizleme işlerinizi haftanın 7 günü 24 saat Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine siz değerli müşterilerimize en iyi fiyata ve en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.  

Ankaranın en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz. Servisimiz kurulduğumuz ilk günden itibaren sizlere daha iyi hizmet vermek için günün getirdiği teknoloji takip ederek alanında eğitimli elemanlarla % 100 müşteri menmuniyeti için çalışmaktayız. Yaptığımız Kombi Bakımı için işçilik, Kombi Onarımı ve Tamiri İçin orijinal yedek parça ve işçilik için 1 yıl Servis Garantisi vermekteyiz. Sizlere Ankara da Yetkili Servis Kalitesinde sizlere hizmet götürmekteyiz.

ankara kombi servisi
ankara kombi servisi

Kullandığınız kombinizin bacalı, yoğuşmalı ve hermetik tüm bu çeşit kombilerin;

Ankara Kombi Bakımılarını

Ankara Kombi Tamiri

Ankara Kombi Arıza

Ankara Kombi Anakart Tamiri

Ankara Petek Temizleme

Ankara Kombi Servisi olarak, tüm kombi bakım, kombi arıza ve kombi tamir ve onarım, kart tamiri,petek temizle işleri için ayrıntılı bilgi için isterseniz. Sayfamınız altındaki yorum ekle bölümüne yorum ekleyerek veya diğer web sitelerimizden isterseniz müşteri hizmetleri 0850 221 84 46 – 0553 166 07 27   no lu servis numaralarımızdan daha detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara