0 850 221 84 46
0 553 166 07 27

Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi

Altındağ Kombi Servisi

Altındağ doğalgazın ilk gelen İlçelerden bir tanesi olmasıyla birlikte çok fazla kullanıcıya sahiptir. Bu durumda Güvenilir Kombi Servisine duyulan ihtiyacı artırmaktadır. Altındağ Kombi Servisi olarak duyulan ihtiyacı karşılamak için geniş servis ağımız ve alanında uzman elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için 7 gün 24 saat sizler için çalışmaktayız. Altındağ da en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz.

Kombiler günlük hayatımızda ısınma ve sıcak su için çok fazla ihtiyaç duymaktayız. Günlük hayatımızın sekteye uğramaması için kombileri sürekli ve sorunsuz çalışması gerekmektedir. Siz değerli kombi kullanıcıların yapması gereken en öncelik şey, uzmanlar ve üreticilerinde tavsiye ettiği üzere zamanında Kombi Bakımı yaptırmanız. Zamanın yapılacak olan Kombi Temizliği sizlerin sürpriz olarak çıkacak arıza ve tamir işlerinizi en aza indirecektir.

altındağ kombi servisi
altındağ kombi servisi

Altındağ Kombi Servisi olarak, Markası ve Modeli Fark etmeksizin başta, Demirdöküm Kombi, Baymak Kombi, Eca Kombi, Bosch Kombi, Buderus Kombi, Vaillant Kombilerin;

Kombi Bakımı; Detaylı olarak Bacalı, Hermetik, Yoğuşmalı Kombilerin bakımlarını İşçilik Garantili yapıyoruz.

Kombi Arıza ve Tamir; Kombinizde oluşan arızaları sizin gözetiminiz altında tespit ediyor. Onarım gerektiren fan motoru, ana ve plaka eşanjör, genleşme tankı, üç yollu vana, devirdaim pompası vb. onarım işlemlerini aynı gün ve yerinde servis imkanı ile markanın orijinal yedek parçasını kullanarak 1 sene garanti vererek yapıyoruz

Kombi Petek Temizleme; Servisimize kombi bakımı yaptırmasanız bile  Yaptığımız Makineli Petek Temizleme İşlemlerinde Ücretsiz olarak kombinizin  Petek Dönüş Filtresi Temizliyor. Ayrıca Kombinin Genleşme tankının havası Ücretsiz kontrol ediyor ve tamamlıyoruz.

Kombi Anakart Tamiri; İşlerini Aynı Gün tamirini yapıyoruz. Ayrıca sizleri mağdur etmemek için elimizde bulunan daha önce tamir ettiğimiz kombi kartları sizin bilginiz dâhin de kart değişim de yapıyoruz. Ayrıca bu işleme  Altındağ Kombi Servisi olarak 1 Yıl Garantili yapmaktayız.  

Bizlere kombinizle alakalı olarak her zaman birkaç yoldan ulaşa bilir ve detaylı bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Altındağ Kombi Servisi olarak bizlere, Bu yarımızın altına yorumlarınız ekleye bilir, Müşteri Servis Numaralarımızdan 0 850 221 84 46 – 0 535 272 95 88 no lu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara